LSJ HR Group

Mechanik Samochodów Volkswagen - Technik - Norwegia

  • Data publikacji:
  • 08-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia
          MECHANIK  SAMOCHOWÓD VOLKSWAGEN

PRACA W NORWEGII

Praca dla mechaników samochodów osobowych/ techników samochodów marki VW.

Praca w serwisach autoryzowanych na terenie Norwegii. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników samochodów z grupy VAG oraz ogólnych wielu marek.

PRZYŚLIJ CV DO NAS – REKRUTACJA TRWA

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE 21 PAŹDZIERNIK 2017 W WARSZAWIE

 PRZYŚLIJ CV I POZNAJ NAS OSOBIŚCIE!!!

OFERUJEMY:

-        legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności

-        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń- nawet 230 NOK

-        długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe

-        płatne nadgodziny

-        dodatek urlopowy (”feriepenger”)

-        kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- zapewnione przez pracodawcę

-        ubezpieczenie- gratis

-        wsparcie polskojęzycznego konsultanta- bezpłatnie

-        bezpłatne kursy nauki języka norweskiego

-        przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania

WYMAGANIA:

-        min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego

-        komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny

-        obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim

-        wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia (wyższe wynagrodzenie dla Techników i Masterów)

-        2 referencje (wymagane przed rekrutacją)

-        prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

-        dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych

-        diagnostyka komputerowa

-        szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań.

Proszę o przesłanie CV na adres: mechanik@lsj.pl, z dopiskiem „Mechanik – Norwegia”.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR GROUP

Licencja 4440

Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 813 09 06, 506 045 052 e-mail: mechanik@lsj.pl