Marta Nowakowska
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko mechanik samochodowego.

Mechanik samochodowy

Obowiązki

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdu, zespołów, podzespołów i układów.

Wymagania

-wiedza z zakresu naprawy samochodów osobowych
-doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodowego lub mechanika maszyn budowlanych (minimum rok)

-wiedza z zakresu hydrauliki, elektryki
-mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie