Honest Jobs Sp. z o.o.
HONEST JOBS jest agencją pośrednictwa pracy ( nr cert. 20049), która poszukuje dla swoich holenderskich klientów osób chętnych do podjęcia pracy w Holandii.

Mechanik samochodowy

  • Data publikacji:
  • 14-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • od 1800 euro
  • Stanowisko:
  • Mechanik Samochodowy

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs sp. z o.o. (nr cert.20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w Holandii.

Mechanik samochodowy !

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną diagnozę usterek, naprawę mechaniczną oraz elektryczną w samochodach osobowych.

Przestrzeganie prawidłowej technologii napraw producentów pojazdów.

Przeprowadzanie przeglądów i diagnoz pojazdów pod względem sprawności mechanicznej.

Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska.

Dbałość o ład i porządek.

Wymagania:

 minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika/elektromechanika samochodowego

 bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki oraz elektryki samochodowej

 diagnozowanie usterek mechanicznych, elektrycznych w nowoczesnych autach osobowych

 umiejętność diagnozy przy wykorzystaniu testerów

 systematyczność i dobra organizacja pracy

 prawo jazdy kat. B

 zdolność samokształcenia

 umiejętność pracy w zespole

 znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników

• Wynagrodzenie na poziomie 1800€-2300€ netto miesięcznie( uzależnione od indywidualnych wyników)

• Niezbędne narzędzia

• Możliwość zakwaterowania na mieszkaniu służbowym

• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem i ubezpieczeniem