HUTA ŁABĘDY S.A
W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

MECHANIK URZĄDZEŃ HYDRAULICZNYHC I PNEUMATYCZNYCH

  • Data publikacji:
  • 23-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • GLIWICE
  • Stanowisko:
  • Mechanik
HUTA ŁABĘDY S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Mechanik Urządzeń Hydraulicznych i Pneumatycznych

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe kierunkowe
  • Jeden rok pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia hydrauliki siłowej H 1 i H2
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • Współpraca nad zabezpieczeniem ciągłości ruchu maszyn i urządzeń
  • Konserwacje i remonty maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca ze służbami UR przy usuwaniu awarii
  • Uczestnictwo w odbiorze maszyn i urządzeń po dokonanych remontach

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Uprawnienia konserwacji transportu bliskiego
  • Uprawnienia obsługi urządzeń transportu bliskiego IS lub II S
  • Uprawnienia spawacza typu MAG, TIG

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wprowadzające
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania posiadanych kompetencji
  • Możliwość wieloletniej współpracy
  • Możliwość pozyskania interesującego doświadczenia
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Karty lunchowe
  • Dodatkowe świadczenia pieniężnie/premie
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość współpracy od zaraz

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI (CV) NA ADRES E-MAILOWY MROZEK@HUTALAB.COM.PL LUB O ZŁOŻENIE JEJ OSOBIŚCIE W BUDYNKU DYREKCJI POKÓJ NR 4  w terminie do 18.03.2022r. wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, w tym przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).