Unruh Personal GmbH

mechatronik pojazdów - Niemcy

Rozpocznij prace w Unruh Personal GmbH! Jeśli szukasz długoterminowej pracy z ponadprzeciętnymi zarobkami, dobrze trafiles. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego mechanika samochodowego do tradycyjnego warsztatu w Hamburgu!

Twoje zadania:

-diagnostyka i rozwiązywanie problemów za pomocą systemów diagnostycznych

-naprawy pojazdów różnych producentów

-prace inspekcyjne i konserwacyjne

-montaż i demontaż opon

Wymagania:

-wykszatalcenie lub/i wieloletnie doswiadczenie na stanowisku mechanika pojazdów

-mile widziane doświadczenie zawodowe jako technik mechatronik pojazdów

-podstawowa znajomość języka niemieckiego

-znajomość obsługi systemów diagnostycznych

-niezależny i niezawodny sposób pracy

Oferujemy:

-uczciwa, terminowa płatność

-do 30 dni urlopu w zależności od stażu pracy

-wysokiej jakości odzież robocza

-zwrot kosztow dojazdu do miejsca pracy /HVV Proficard

-dodatki na posiłki

-premie świąteczne i urlopowe

Czekamy na Twoją aplikację!

Sara Talentowska

Mobil: 0151-61777712

E-Mail: talentowska@unruh-personal.de

www.unruh-personal.de