BASKETO Emilian Tomczak
Poszukujemy osobę do pracy w Inowrocławiu

Menedżer Sklepu Basketo - Inowrocław

  • Data publikacji:
  • 20-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Inowrocław

Opis stanowiska:

- Realizacja planów sprzedażowych oraz wyznaczonych celów
- Odpowiedzialność za bieżącą działalność sklepu
- Realizacja wyznaczonych celów zgodnie ze standardami firmy
- Obsługa Klientów stacjonarnych i internetowych
- Przygotowanie i realizacja zamówień
- Obsługa serwisów aukcyjnych
- Tworzenie i doskonalenie procedur
- Zarządzanie podległym zespołem
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
- Dbanie o dobry wizerunek sklepu, zgodny z obowiązującymi
standardami
- Umiejętność planowania i organizowania pracy podległego zespołu
- Odpowiedzialność i samodzielność

Wymagania:

- Umiejętność pracy z planami i wskaźnikami sprzedaży
- Zaangażowanie
- Minimum średnie wykształcenie
- Samodzielność w działaniu
- Pozytywne nastawienie
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Dyspozycyjność
- Silna motywacja
- Podstawowa wiedza dotycząca koszykówki i streetwear
- Umiejętność zarządzania ludźmi
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Znajomość programów MS Office w tym dobra znajomość Excela

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Codzienne wyzwania
- Przyjazną atmosferę zespołu
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
- Możliwość skorzystania z karty Multisport