Impulsone
Dla wzmocnienia naszego zespołu, poszukujemy od 03.04.2018 pracownikow na stanowiska:

Merchandiser i Teamlidera w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Data publikacji:
  • 13-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Opis stanowiska:

Dla merchandisera:

  • wykładanie i dbanie o ekspozycję produktów na półkach,
  • zapewnienie produktom odpowiednich oznaczeń cenowych i dodatkowych informacji o nich
  • porządkowanie półek, sprawdzanie i poprawianie błędnych cen i opisów
  • kontrola terminów przydatności produktów
  • lekkie prace przy przebudowach

Wymagania:

  • Zaangażowanie, motywacja, odpowiedzialność
  • kreatywność i umiejętność myślenia przestrzennego

Dla Teamlidera

  • Planowanie, organizowanie pracy oraz prowadzenie zespołu merchandisera
  • Wpisywanie godzin pracy pracowników
  • Kontrola i zapewnienie wydajności i jakości
  • Kontakt z klientem
  • współpraca na terenie całych Niemiec

Wymagania:

  • samodzielna      i zorientowana na klienta metoda pracy
  • prawo jazdy      klasy B
  • dobra      znajomość  języka niemieckiego      (warunek dla kierowników zespołów)
  • Gotowość podjęcia       pracy od 03.04.2018

Oferujemy:

• Samochód służbowy i  bezpłatne zakwaterowanie
• Dodatkowe posiłki (10,00 € za dzień)
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości 10,00 € brutto (dla  lidera zespołu dodatkowa premia)