Next Technology Professionals
Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepiej wykwalifikowanych kandydatów z branży IT. Dla jednego z naszych partnerów biznesowych poszukujemy trzech kandydatów na stanowisko: Mid .NET Developer (backend lub fullstack z Angular)

Mid / Regular .NET Developer

  • Data publikacji:
  • 27-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 125-150
  • Stanowisko:
  • Programista

Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepiej wykwalifikowanych kandydatów z branży IT.

Dla jednego z naszych partnerów biznesowych poszukujemy trzech kandydatów na stanowisko: Mid .NET Developer (backend lub fullstack z Angular)

Warunki zaangażowania:

Branża: Software House (30-50 osób)

Wakaty: 3

Lokalizacja: 100% zdalnie (teraz i zawsze)

Delegacje: brak

Start: ASAP (na właściwego Kandydata poczekamy max 1 miesiąc)

Stawka: 125 - 150zł netto + VAT / h (do ustalenia)

Zatrudnienie: B2B (outsourcing z NEXT), full-time, tylko długofalowo (12msc +)

Projekt: projekty dla różnych branż: healthcare, insurance, finance (do omówienia już z Klientem, w któym najlepiej byś się odnalazł)

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

- rozmowa z rekruterem NEXT (10 minut)

- przedstawienie kandydatury

- wideorozmowa z potencjalnym przełożonym (CTO)  / weryfikacja techniczna (1h)

- decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków / Responsibilities
  • Aktywny udział w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów i aplikacji (backend lub fullstack - jak Ci wygodnie)
  • Rozwój narzędzi i komponentów w środowisku .NET z naciskiem na C#
  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących produktów firmy
  • Tworzenie aplikacji na potrzeby klientów
  • Stosowanie zwinnych metod programistycznych do projektowania, tworzenia i uruchamiania nowych komponentów oprogramowania
Oczekujemy/ We expect
  • Wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne lub pokrewne (ekonometria, matematyka itd.)
  • 3-6 lat komercyjnego doświadczenia w roli .NET / Fullstack Developera
  • Dobrej znajomości C#, .NET, .NET Core, SQL, Visual Studio
  • Znajomości pracy w Agile / Scrum
  • Cech charakteru: dokładności, systematyczności i chęci rozwoju zawodowego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Język angielski na poziomie B2+ (w mowie i piśmie)

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript, WebAPI i Angular
  • Znajomość i wiedza z obszaru rozwiązań chmurowych oraz DevOps + CI/CD
Oferujemy / We offer
  • Transparentny i uczciwy model współpracy długofalowej (bezterminowy kontrakt B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy (start w zakresie 6:00 - 10:00, ustalamy na bieżąco, jak Ci wygodnie)
  • Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery (zawsze gotowi do rozmowy i pomocy - nigdy nie będziesz miał świadomości, że czegoś nie wiesz, nie wyjaśniłeś lub zostałeś pozostawiony w projekcie "sam sobie")
  • Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie
  • Stabilne zaangażowanie długofalowe w teamie ludzi, którzy wiedzą co i w jakim celu robią ;-)
  • Ekosystem dzielenia się wiedzą i rozwoju zawodowego