Talent Partners
Mistrz Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 4.10.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - dużej, renimowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. MUR/18309

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie zespołem utrzymania ruchu na jednym z wydziałów produkcyjnych - zespół 15-18 osób,
  • koordynowanie i organizacja pracy liderów, mechaników, automatyków i techników UR,
  • współpraca z działem produkcji i działem jakości w celu zachowania wydajności i jakości,
  • organizacja pracy i motywowanie podległego zespołu,
  • organizacja rozwoju zespołu (planowanie i realizacja szkoleń),
  • czynny udział w spotkaniach całego wydziału,
  • kontrola wydatków / zarządzanie budżetem,
  • koordynowanie i odpowiedzialność za realizacja okresowych przeglądów maszyn,
  • koordynacja i nadzór prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • zgłaszanie inicjatyw poprawiających niezawodność i wydajność maszyn,
  • wdrażanie nowych technologii i rozwiązań oraz udział we wdrażaniu nowych projektów,
  • udział w odbiorach technicznych maszyn i urządzeń,
  • określanie wskaźników niezawodności maszyn i urządzeń,
  • realizacja postawionych celów jakościowych firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem - grupa ok. 20 osób,
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn przemysłowych oraz układów sterowania,
  • doświadczenie w zarządzaniu parkiem maszyn - organizacja działań prewencyjnych oraz bieżących napraw,
  • wiedza z zakresu organizacji magazynu części zamiennych dla utrzymania ruchu,
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną maszyn - odbiór od dostawcy, archiwizacja zmian.

Mile widziane:

  • znajomość układów sterowania i diagnostyki maszyn opartych na sterownikach PLC,
  • znajomość sterowania wykorzystywanego w technice napędowej - falowniki i serwonapędy,
  • znajomości układów sterowania z wykorzystaniem pneumatyki i/lub hydrauliki,
  • wiedza z zakresu obsługi technicznej robotów KUKA/Fanuc.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie produkcyjnej,
  • duże możliwości rozwoju,
  • ciekawą, dynamiczną pracę pełną wyzwań,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • premie, pakiet benefitów, pakiet świadczeń socjalnych.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń