AFC Biuro RAchunkowe
Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Księgowego

Młodsza Księgowa

Biuro Rachunkowe AFC FINANSE & RACHUNKOWOŚĆ zatrudni Księgową/go

Wymagania:

-doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy,
- znajomość prawa podatkowego w zakresie KH i KPiR,
- znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,
- znajomość programu SYMFONIA,OPTIMA,ENOVA

- znajomość pakietu MS Office,

- samodzielność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność;
- dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

 -księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz z ustawą o rachunkowości,

-nadzór w prowadzeniu dokumentacji dot. kadr i płac,

-przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych, sprawozdań finansowych,

-prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT i PIT,

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
- praca w doświadczonym zespole

- umowa o pracę na pełny etat,
- możliwości rozwoju,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe AFC R&F 30-011 Kraków Wrocławska 55, NIP: 6772339084. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.