LeasingTeam Professional
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Młodszy) administrator danych z językiem niemieckim(minimum A2)

  • Data publikacji:
  • 12-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Wynagrodzenie:
  • do 5500 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Administrator Baz Danych

Obowiązki:

· wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie

· opracowywanie i analiza danych

· monitorowanie przebiegu procesu według wewnętrznych procesów

· opracowywanie zleceń wewnętrznych

Wymagania:

· znajomości języka niemieckiego (szukamy osób na wielu poziomach zaawansowania: od A2 do B2)

· wykształcenia średniego lub wyższego

· znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)

· sumienności, dokładności i uporządkowania w działaniu

· zaangażowania i samodzielności

Warunki pracy:

· przyjazną atmosferę w pracy

· kompleksowe, przygotowujące do wykonywania pracy szkolenie (nie wymagamy doświadczenia)

· umowę o pracę

· możliwości rozwoju: szkolenia i wyjazdy służbowe do naszych oddziałów w Niemczech

· atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

· elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 8:30)

· możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

· bezpłatne kursy językowe

· opiekę medyczną

· dofinansowanie karty Multisport