Derksen Polska sp. z o.o.

Młodszy konstruktor elektronik

  • Data publikacji:
  • 19-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:

- projektowanie układów elektronicznych z zakresu systemów oświetlenia awaryjnego (układy komunikacji, jednostki sterujące)

- tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery rodzin STM8 i STM32

- badanie tworzonych układów elektronicznych

- projektowanie urządzeń wsparcia produkcji (automatyczne układy testujące)

- udział w badaniach i certyfikacja wyrobów

- tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną i produkcyjną

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego o kierunku elektronika (lub w trakcie studiów)

- znajomości mikrokontrolerów rodziny STM8 i STM32

- znajomości przełączających układów zasilających, w szczególności topologii buck, boots, buck-boots, flyback

- biegłej znajomości oprogramowania Altium Designer i pakietu MS Office

- znajomości systemów kontroli wersji (SCM), w szczególności SVN

- dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

- mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy własnej, zdolności analitycznych

- samodzielności, decyzyjności i skrupulatności.

Oferujemy:

- stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pracę od poniedziałku do piątku

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- pakiet socjalny, opiekę zdrowotną i karty benefitowe

- możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach;

- przyjazną atmosferę opartą na współpracy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.