Cpl Jobs

Młodszy Księgowy z językiem niemieckim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Zadania:

  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i roku;
  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów;
  • Doskonalenie oraz standaryzacja procesów księgowych;
  • Kontakt z Klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie z zakresu księgowości/finansów lub wykształcenie kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności analityczne, dokładność, skrupulatność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość rozwoju;
  • Udział w szkoleniach.