Derksen Polska sp. z o.o.

Młodszy Ślusarz/Spawacz

Data publikacji:
11.9.2019
Miejsce Pracy:
Gliwice
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Ślusarz

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient – producent i dystrybutor gazów technicznych - poszukuje pracowników na stanowisko:

Młodszy Ślusarz/ Spawacz

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:

- W pierwszym okresie zatrudnienia proste prace ślusarsko-spawalnicze

- Zaangażowanie w procesie nauki zawodu ślusarz-spawacz

Wymagania:

- Chęć do pracy

- Chęć rozwoju i przyuczenia do zawodu ślusarz/spawacz

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

- Podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego - mile widziana (zapewniamy szkolenie)

- Uprawnienia lub umiejętności w spawaniu dowolną metodą - mile widziane

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- Stałe wynagrodzenie miesięczne – od 2500 zł miesięcznie

- Bardzo dobre warunki socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna)

- Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne)

- Darmowa kawa, herbata + napoje

- Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 517 491 676.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń