Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista Ds.Administracji z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 27-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Junior Administration Specialist with German
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie danymi podstawowymi do celów administracyjnych i operacyjnych;
  • Fakturowanie zgodnie z warunkami umowy oraz w bliskim kontakcie z podmiotem, dla którego wystawiono fakturę
  • Administrowanie umowami serwisowymi,
  • Komunikacja i koordynacja z podmiotami i dostawcami Klienta.

Wymagania:

  • Umiejętność porozumiewania się ustnie i pisemnie w języku niemieckim jest koniecznością;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zakresie zadań administracyjnych w firmie przemysłowej lub IT będzie atutem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość SAP ERP będzie dodatkowym atutem;
  • Elastyczność, dokładność i zadowolenie z pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 4500-5000 brutto
  • Udział w ciekawych i międzynarodowych projektach
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, karta Mulitisport)

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php