Manpower

Młodszy Specjalista ds. Księgowości z . niemieckim

Młodszy Księgowy z j. niemieckim   Numer ref. MKS/037/WMR   Zadania:
  • Analiza, kodowanie, weryfikacja i przetwarzanie faktur zgodnie z zasadami i procedurami
  • Obsługa zapytań od dostawców i nabywców
  • Współpraca z jednostkami lokalnymi w zakresie prawidłowej realizacji i dostawy procesów księgowych
  • Przetwarzanie wniosków w platformie SharePoint
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomości języka niemieckiego  (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Wykształcenia z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii
  • Mile widziane jest doświadczenie, jednak nie jest to warunek konieczny
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasowa z realną szansą przejścia w struktury Klienta już po 6 m-cach
  • Możliwości rozwoju i nabycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • Pakiet benefitów (Medicover, Multisport, PZU)
  • Bardzo dogodną lokalizację miejsca pracy
  • Wparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia

Wyślij aplikację przez link: https://bit.ly/2uzOtRb

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412