Manpower
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, prestiżowej i prężnie rozwijającej się firmy, dbającej o rozwój pracowników, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Polityki Wynagrodzeń i Analiz

  • Data publikacji:
  • 09-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Zadania:

  • Przygotowywanie i opracowywanie zestawień/raportów ds. budżetu wynagrodzeń oraz poziomu zatrudnienia
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu premiowania w firmie
  • Współpraca z innymi działami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Prace w prestiżowej międzynarodowej firmie
  • Dogodna lokalizacja biura
  • Praca na pełny etat
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, a także kuponów rabatowych dla Ciebie i rodziny do sklepów internetowych, centrów rozrywki, pizzerii, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, teatrów, szkół tańca oraz wielu innych miejsc!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez link: https://bit.ly/2AHtLzj