Cpl Jobs

Młodszy specjalista ds.relacji z klientem z językiem hiszpańskim lub portugalskim

  • Data publikacji:
  • 29-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji działającej w  branży konsultingu i IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

·         Praca w dziale wsparcia klienta biznesowego w obszarze  administracyjno- technicznym.

·         Analizowanie i rozwiązywanie problemów oraz monitorowanie bieżących zadań.

·         Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem zagranicznym.

·         Przygotowywanie podsumowań i wprowadzanie danych do systemu.

Oczekujemy:

·         Znajomość języka hiszpańskiego lub portugalskiego na poziomie dobrym lub bardzo dobrym- B2/C1

·         Znajomość języka angielskiego - min. B2

·         Znajomość pakietu MS Office

·         Otwartość, optymizm i zdolność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·         Pracę w międzynarodowym środowisku, wśród otwartych i pełnych energii ludzi.

·         Atrakcyjne, nowowczesne miejsce pracy w centralnej lokalizacji.

·         Pakiet benefitów -prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport.

·         Pakiet szkoleń wdrożeniowych.