Cpl Jobs

Młodszy specjalista z językiem niderlandzkim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
• Kontakt z klientami w języku niderladzkim
• Przygotowywanie oraz wysyłanie przypomnień o płatnościach do klientów;
• Wsparcie zespołu w celu terminowej alokacji środków pienięznych;
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami zewnętrznymi oraz przedstawicielami handlowymi;
• Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości języka niderlandzkiego i swobodnej komunikacji w tym języku;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• Dbałości o szczegóły i doskonałych umiejętności organizacyjnych;
• Firma zapewnia szkolenie wdrażające.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
• Grupowe ubezpieczenie.
• Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny.
• Atrkacyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.).
• Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych.