STEEL WORLD
Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter

  • Data publikacji:
  • 19-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Gdynia
  • Stanowisko:
  • Monter

W związku z dynamicznym rozwojem firma STEEL WORLD poszukuje

MONTERA KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH

OBOWIĄZKI:

  • prefabrykacja i montaż elementów stalowych statku
  • montaż elementów wg. rysunku technicznego
  • wykonywanie prac remontowych kadłuba jednostek pływających

PRACA W POLSCE NA STOCZNI NAUTA OD ZARAZ

Wymagania:

  • doświadczenie w branży stoczniowej
  • uprawnienia do cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • badania lekarskie mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia bądź własna działalność
  • stabilne zatrudnienie, możliwość długotrwałej współpracy
  • możliwość wyjazdów zagranicznych

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail: praca@steelworld.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.