Interkadra, Weronika Michaliszyn
InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter elewacji / fasad zewnętrznych

  • Data publikacji:
  • 17-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Francja/Gilly sur Isere

Obowiązki:

* montaż fasad, paneli elewacyjnych, boazerii zewnętrznej "bardage"
* praca na wysokości i na rusztowaniach

Wymagania:

* min. 3-letnie,doświadczenie na podobnym stanowisku
* brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
* samodzielność, dokładność w wykonywaniu pracy
* dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
* czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu mile widziane
* język francuski mile widziany(warunek niekonieczny)

Oferujemy

* legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
* konkurencyjne wynagrodzenie
* bezpłatne zakwaterowanie
* opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
* pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
* samochód służbowy do dyspozycji