Sk Expres Sp. z o.o.
Praca w Czechach - WYSOKIE ZAROBKIE - Bezpłatny HOTEL + DOJAZD

Monter Foteli Samochowych dla PORSCHE , BMW i SKODA

  • Data publikacji:
  • 04-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Praga

W związku z otwarciem nowej linii produkcyjnej, amerykański pracodawca specjalizujący się
w dostarczaniu rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, w szczególności dla marek Porsche, BMW
oraz Skoda poszukuje pracowników na produkcję foteli samochodowych w Republice Czeskiej.

OPERATOR PRODUKCJI (M/K) – MONTAŻ FOTELI SAMOCHODOWYCH
Miejsce pracy: Mladá Boleslav, Praga - Republika Czeska

Opis stanowiska pracy:
Montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją. Obsługa pras do montażu metalowego stelażu fotelu. Nakładanie tapicerki z zachowaniem najwyższej jakości pracy, unikając uszkodzeń materiału. Kontrola jakości gotowych produktów. Praca na pełen etat, 3-zmianowa, również w weekendy. Pracownicy podlegają pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Nasi pracownicy otrzymają:
• czeską umowę o pracę na pełen etat do 31.12.2018 r. z możliwością przedłużenia,
• bezpłatny transport i zakwaterowanie w Pradze,
• pakiet szkoleń podwyższających kwalifikacje,
• 20 dni urlopu + dodatkowe płatne 5 dni!,
• wsparcie naszych specjalistów, koordynatorów i tłumaczy,
• wynagrodzenie od 21 000 CZK (brutto ) + bonusy i dodatki,
• bonus za wydajność do 18% średniego wynagrodzenia
• bonus za 100% frekwencję w pracy 260 zł brutto,
• bonus tapicerski (za jakość pracy) 320 zł brutto,
• dodatki za weekendy, nadgodziny, nocki, popołudniówki zgodnie z Kodeksem Pracy,
• bony żywnościowe o wartości 80 CZK za każdy dzień pracy (wydawane do wypłaty),
• masaże w pracy,
• bonus letni oraz zimowy
(od 20% do 100% średniego wynagrodzenia pracownika dwa razy do roku)

Wymagania:
• wysoka motywacja do pracy,
• dyspozycyjność od zaraz,
• min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność, skrupulatność

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV .

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)