MMS-IT Sp. z o.o.
zatrudnię Monterów Instalacji

Monter Instalacji

  • Data publikacji:
  • 21-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Stanowisko:
  • Monter

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie – stawiamy na długoterminową współpracę
• szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności praktyczne
•  pracę na terenie kraju.
Zadania:
• montaż okablowania strukturalnego, budowa tras kablowych

• budowa systemów oświetlenia LED
Wymagania:
• preferowane  wykształcenie: elektryczne, elektroniczne,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie na terytorium Polski
• prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym autem
• odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu
• zaangażowanie
• otwartość na nowe wyzwania
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP 1kV.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail biuro@mms-it.pl.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.