Derksen Polska

Monter instalacji CO

  • Data publikacji:
  • 18-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Monter

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, cały kraj

Obowiązki:

Samodzielne podłączanie i instalowanie różnego rodzaju przewodów, przyłączy sanitarnych, instalacji CO itp. Praca będzie wykonywana w sektorze zamówień publicznych i budownictwa mieszkaniowego.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku (około 3 lata)

- Doświadczenie w spawaniu gazowym (311) będzie dodatkowym atutem

- Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do ubiegania się o niego

- Prawo jazdy kat. B i własny samochód

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

-Wynagrodzenie wypłacane co tydzień

-Zakwaterowanie

-Grupowe ubezpieczenie kosztów leczenia

-Warunki zatrudnienia zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU CAO

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny +48 513 028 724.