Ekoze
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy monterów instalacji fotowoltaicznych

Monter instalacji fotowoltaicznych

  • Data publikacji:
  • 13-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • woj. Zachodniopomorskie
  • Stanowisko:
  • Monter

Poszukujemy Monterów/Elektromonterów instalacji fotowoltaicznych do kolejnej ekipy na terenie województwa Zachodniopomorskiego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie konstrukcji stelaża do montażu modułów fotowoltaicznych,
  • Montaż stelaża fotowoltaicznego na dachu lub gruncie,
  • Przygotowanie okablowania instalacji umożliwiającej montaż modułów fotowoltaicznych,
  • Montaż modułów fotowoltaicznych,
  • Montaż falownika fotowoltaicznego wewnątrz obiektu - podłączenie zasilania DC, AC oraz zabezpieczeń,
  • Uruchomienie instalacji i konfiguracja falownika.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy realizacji instalacji fotowoltaicznych, elektrycznych,
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
  • Samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
  • Zdolność do pracy na wysokości.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • kompletny sprzęt montażowy,
  • szkolenia.

Nie czekaj skontaktuj się z nami!