Monter instalacji fotowoltaicznych od 27zł/netto

  • Data publikacji:
  • 29-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Sochaczew(okolice Warszawy)
  • Stanowisko:
  • Monter

Praca dla montera instalacji fotowoltaicznych od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • Montaż podkonstrukcji i modułów na ziemi
  • Prawidłowe położenie paneli fotowoltaicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Prace wspierające, ogólnobudowlane (wykopy, prace porządkowe)
  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z instrukcją montażu i rysunkiem technicznym
  • Obsługę elektronarzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży ogólnobudowlanej ( z doświadczenia monterzy rusztowań, konstrukcji  stalowych,  pracownicy budowlani, mechanicy, ślusarze, spawacze)
  • Sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi
  • Doświadczenie w fotowoltaicę (nie są koniecznością)
  • Minimalna znajomość języka polskiego
  • Dodatkowe uprawnienia na maszyny budowlane m.in. koparko ładowarki, ładowarki teleskopowe, kafary czy wiertnice lub elektryczne SEP (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Stawka od 27 zł/netto (osoby uprawnieniami otrzymują wyższą stawkę)
  • Umowa zlecenia
  • Praca 5 dni w tygodniu po 10, 12 godz. (pn-pt) + soboty (jeżeli jest dużo pracy)
  • Wynagrodzenie do 20 dnia każdego msc.
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie i dojazd na budowę i z budowy
  • Odzież roboczą, badania, szkolenie BHP

Dodatkowe info:

  • Zatrudnienie bezpośrednie, nie przez agencję pracy
  • Pierwsza umowa zostanie podpisana na 3 miesiące
  • Ciągłość zatrudnienia (aktualna budowa ma 80 MW, ale przewidywane są inne budowy)
  • Po wykazaniu się na tej budowie możliwość wyjazdu na projekty zagraniczne (Francja, Irlandia)

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszę pisać na:

+48570963416 (Whatsapp, Viber, Telegram, Messenger)

ivantsalko1@gmail.com