Mijn-Uitzendorganisatie BV
Praca za granica

Monter instalacji światłowodowych

  • Data publikacji:
  • 22-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Monter

Biuro pośrednictwa pracy Mijn-Uitzendorganisatie:

Dla klienta w Holandii poszukujemy blacharza samochodowego.

Zakres obowiązków:

demontaż uszkodzonej karoserii i podzespołów nadwozia,

naprawa karoserii,

szpachlowanie, szlifowanie,

przygotowanie do lakierowania

Oferta skierowana jest do osób mających wykształcenie zawodowe w danym kierunku oraz mających wieloletnie doświadczenie, znających przynajmniej komunikatywnie język obcy (holenderski, angielski lub niemiecki) oraz mających własny środek transportu.

Oferujemy stabilne zarobki oraz darmowe zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane mogą kierować swoje cv i wszelkie zapytania na adres mailowy:

ewa@mijn-uitzendorganisatie.nl

marta@mijn-uitzendorganisatie.nl

alicja@mijn-uitzendorganisatie.nl

w razie pytań można również dzwonić/sms:

0031641710168

0031243730853

0031243774060