Natasza Szymańska
Poszukiwany Monter instalacji światłowodowych (może być do przyuczenia). Praca w terenie. Gwarantujemy zakwaterowanie i dowóz do pracy

Monter instalacji światłowodowych FTTH / może być do przuczenia

  • Data publikacji:
  • 07-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Pruszków
  • Stanowisko:
  • Monter

Lider branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

 Monter instalacji światłowodowych FTTH

Oferujemy:

  • Stałą, długoterminową pracę
  • Możliwość zakwaterowania i dowóz do pracy (praca w terenie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet świadczeń
  • Możliwość przyuczenia do zawodu, szkolenia

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Układanie okablowania światłowodowego na słupach teletechnicznych
  • Układanie rurociągów doziemnych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.