BDS INSTAL SERWIS Sp. z o.o Sp. K.
Dynamicznie rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni pracownika na stanowisku

Monter instalacji wentylacji klimatyzacji

  • Data publikacji:
  • 10-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów, Krasne, Podkarpacie
  • Wynagrodzenie:
  • 15-35/h Brutto

Monter wentylacji
Monter klimatyzacji

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość technologii stosowanych w branży
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • prawo jazdy kat. B.
  • praca na wysokości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz powierzone mienie.

OFERUJEMY:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych uprawnień oraz umiejętności
  • stabilne zatrudnienie

MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA:

  • F-gaz - UDT
  • podesty ruchome IP - UDT
  • uprawnienia energetyczne
  • napełnianie ciśnieniowych zbiorników przenośnych o pojemności powyżej 350 cm3
  • lutowanie w chłodnictwie metoda 912

Wynagrodzenie:

15-35/h Brutto – do negocjacji w zależności od posiadanych uprawnień i umiejętności oraz doświadczenia.