Solid Personalservice GmbH
Dla naszych klientów na terenie Niemiec poszukujemy monterów instalacji wentylacyjnych.

Monter instalacji wentylacyjnych blisko Monachium, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 1.11.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Egenburg, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 12,50 - 14,00€ brutto/h + od 45,00€ diety dziennej
  • Branża:
  • Budowa / Remonty
  • Stanowisko:
  • Monter Wentylacji / Klimatyzacji

Twoje zadania na miejscu pracy:

Montaż instalacji oraz urządzeń wentylacyjnych

Posługiwanie się elektronarzędziami

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie zawodowe

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy kat. B oraz auto na wyjazd

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach niemieckich na czas nieokreślony

Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 - 14,00€ brutto/h + od 45,00€ diety dziennej

Wynagrodzenie świąteczne i urlopowe zgodnie z taryfami iGZ

Możliwość otrzymania zaliczki

Możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna informujemy o tym)

Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

Możliwość otrzymania narzędzi, odzieży roboczej i auta służbowego

Opcja na przejęcie przez klienta

Premie z tytułu „rekrutacji pracowników” w wysokości do 500,00 EUR

Wsparcie w koordynowaniu zatrudnienia

Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Oferujemy możliwość przesłania dokumentów aplikacyjnych pocztą elektroniczną na adres E-mail: natalia.skrok@solid-personal.de

per WhatsApp pod numer  +49 (0) 162 / 150 15 48.

Aby odpowiedzieć na wszelkie pytania jesteśmy do Państwa dyspozycji.
SOLID-Team wita serdecznie!

Solid Personalservice GmbH to młoda prężnie rozwijająca się firma, którą zarządzają i tworzą doświadczeni pracownicy obsługi personalnej. Nasze motto: Serwis personalny nowej generacji.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń