Maciej
Monter/Instalator Niemcy

Monter Instalator

  • Data publikacji:
  • 11-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Nimcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy niezależnych wykwalifikowanych monterów rur do Niemiec w celu przygotowania rur ze stali czarnej i nierdzewnej według rysunków izometrycznych.
Praca dla przemysłu rafineryjnego, chemicznego, przygotowanie według izometrii.
Zaletą jest znajomość języka niemieckiego przynajmniej jednej z grupy.

Wymagania:

doświadczenie jako niezależny sporządzający według izometrii
- przygotowanie rurociągu zgodnie z wymaganiami izometrii
- praca z narzędziami - szlifowanie, gięcie, cięcie, mierzenie stożków, rzeźbienie
otwory pod Tkusy, zastosowanie przyrządów pomiarowych do dopasowania kołnierza lub końcówki
zawór
- praca z materiałem ze stali czarnej i nierdzewnej od rozmiaru DN (25 do 600)
- cienkościenna rura ze stali nierdzewnej i cienkościenna rura żelazna 70% i 30% czarnego materiału
- czytanie rysunków izometrycznych, prześlemy szkice do oceny
- praca na hali produkcyjnej
- pomiar końcowy wyprodukowanej rury przed dostawą
- praca min. 40 - 55 godzin co tydzień
- Język niemiecki na poziomie komunikatywnym to zaleta

Oferujemy:

23 €/godzinę - dla biznesu
Możliwość pracy na etat
Znalezione i opłacone zakwaterowanie w promieniu 10 km od zakładu
Możliwość wpłaty po 80 godz. do 1000 € jednorazowo