Magdalena Pechan
Poszukujemy 20 monterow izolacji przemyslowej

Monter izolacji przemysłowej

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie min. 5 lat na podobnym stanowisku
  • Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
  • Znajomość rysunku izometrycznego- czytanie rysunku oraz montaz wedlug rysunku technicznego
  • Znajomość oraz praktyczne zastosowanie izolacji zimno oraz cieplochronnej
  • Umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych
  • Mile widziane wyksztalcenie jako monter izolacji /blacharz
  • Znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym wymagana!!! Co drugi pracownik musi znac komunikatywnie jezyk niemiecki.
  • Mile widziany certyfikat SCC/VCA
  • Praca według najwyższych standardów bezpieczeństwa
  • Ciągłe pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z izolacjami przemysłowymi
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (rafineria),
  • Wykonywanie oraz konserwacja izolacji ciepło i zimnochronnych
  • Wykonywanie prac blacharskich,
  • Przetwarzanie odpowiednich materiałów izolacyjnych
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dla osob wykwalifikowanych oraz znajacych jezyk niemiecki
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Niemczech! Ubezpiecznie NFZ rowniez w Polsce
  • Umowa o pracy na stale
  • Mozliwosc pobierania Kindergeld
  • Pomoc w roliczeniach podatkowych
  • Platny urlop
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawce
Praca jest na stale! Bez ograniczenia czasowego! W okresie zimowym (grudzien-marzec) gwarantujemy postojowe!

Osoby zaniteresowane prosimy o wysylanie CV droga mailowa job@rkbau-gmbh.com lub m.pechan@rkbau-gmbh.com, kontakt telefoniczny + 49 174 809 62 54  lub +49 231 776 116 66

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”