Ecojob Sp. z o.o.
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Monter klimatyzacji - Francja/ Oksytania

Monter klimatyzacji

Praca w regionie:                                 Francja/ Oksytania

Główne zadania :

  • Montaż klimatyzacji

Oczekujemy :

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako monter klimatyzacji
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • Wytrzymałość fizyczna, dobra kondycja,

Oferujemy:

Stawka godzinowa: 13,92 euro brutto za godzinę pracy (stawka podstawowa 11,50 + 2 dodatki)

Panier/ Dodatek żywieniowy:   8,95 euro netto / dzień

Możliwość nadgodzin:

od 36 godziny w tygodniu :  płatne + 25 %

od 44 godziny w tygodniu:   płatne + 50 %

Dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta,

Pokrywamy koszty przejazdu: Polska - Francja

Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera

Zapewniamy odzież roboczą,

Pokrywamy koszty badań lekarskich.

PREMIA : 500 ZŁ BRUTTO – ZA POLECENIE KANDYDATA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV