ManpowerGroup Sp. z o.o.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Monter komponentów prototypowych

MONTER KOMPONENTÓW PROTOTYPOWYCH

  • Data publikacji:
  • 27-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niepołomice/Kraków
  • Stanowisko:
  • Monter

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Monter komponentów prototypowych

Miejsce pracy: Podłęże k. Niepołomic

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ślusarskich/montażowych
  • Ukończona szkoła zawodowa lub średnia techniczna
  • Mile widziane doświadczenie w automatyce/elektronice
  • Brak przeciwwskazań do sporadycznych wyjazdów serwisowych
  • Szybkość uczenia się, elastyczność, chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność, sumienność

Zadania:

  • Montaż wyrobów gotowych produkowanych seryjnie
  • Budowa prototypowych produktów
  • Serwis u Klienta

Oferujemy:

  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość rozwoju
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach – szkołach językowych, centrach rozrywki, punktach gastronomicznych

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."