Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowisko:

Monter Konstrukcji Stalowych

Data publikacji:
5.1.2021
Miejsce Pracy:
Francja
Wynagrodzenie:
1500 euro netto
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Monter

W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta we Francji, z okolic Paryża rekrutujemy pracowników na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych

Obowiązki:

Montaż konstrukcji stalowych - hale 10-15m typu auchan, tesco, makro

Wymagane:

Brak lęku wysokości

Mile widziane doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych

Mile widziane uprawnienia spawacza

Mile widziana umiejętność spawania elektrodą

Mile widziana umiejętność cięcia palnikiem

Mile widziana umiejętność pracy na zwyżkach

Prawo jazdy kat. B

Zaangażowanie i chęć do pracy

Dokładność w wykonywanych obowiązkach

Dyspozycyjność do wyjazdu na co najmniej 3 miesiące

Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem

Pracodawca zapewnia:

Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)

Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej

Wynagrodzenie 1500 euro netto miesięcznie (podstawa)

Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo

Dodatkowo płatne nadgodziny (do tej pory z samych nadgodzin od 100 do 800 euro netto)

Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

Bezpłatne zakwaterowanie

Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem w tytule wpisując " Monter konstrukcji stalowych" na adres: rekrutacja@sidrom.net bądź przez naszą stronę internetową www.sidrom.net/oferty-pracy klikając aplikuj przy konkretnej ofercie bądź na dole strony.

Zapraszamy do polubienia naszej oficjalnej strony na fb www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

Więcej informacji pod nr tel.: 882 136 687

ul. Zielona 11

28-100 Busko - Zdrój

kom: 882 136 687

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń