Obecnie, na potrzeby realizowanych projektów w Centrum Warszawy poszukujemy ekipy 5 pracowników na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych

Monter konstrukcji stalowych

  • Data publikacji:
  • 17-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Monter

Obecnie, na potrzeby realizowanych projektów w Centrum Warszawy poszukujemy ekipy 5 pracowników na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa Centrum

Wymagania:

  • uprawnienia do pracy na wysokościach

Zakres obowiązków:

  • montaż świetlików na dachu

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość zatrudnienia na umowie, jak również na działalności gospodarczej

  • stawka 30 zł netto/rbh na umowie

  • stawka 45 zł netto/rbh na działalności

  • praca na jedną zmianę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres inned.rekrutacja@gmail.com