Marta
Witam

Monter konstrukcji stalowych – praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 12-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hamburg
  • Stanowisko:
  • Monter

Masz doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy w Niemczech.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo plus diety

• Umowa o pracę na niemieckich warunkach

• Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę

• Możliwość pobierania zaliczek

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Zakres obowiązków:

• Montaż konstrukcji stalowych, hal, parkingów, budynków biurowych

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe

• Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

• Brak lęku wysokości

• Auto na wyjazd min. Jedno na dwie osoby

• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Janusz +48 570 901 449

Szukasz innej pracy zadzwoń:

Iza +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy