Agencja Pracy Koncepcja

Monter maszyn - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

MONTER / MECHANIK MASZYN

Miejsce pracy: Niemcy, 75057 Kürnbach

Oferujemy:

•Zatrudnienie na pełny etat

•Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym

•Atrakcyjne wynagrodzenie

•Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo +25% stawki godzinowej. Pracodawca nie prowadzi konta czasu pracy - wynagrodzenie za nadgodziny wypłacane jest razem z miesięczną pensją

•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

•Bon na paliwo po podpisaniu umowy i przepracowaniu pierwszego miesiąca

•Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne

•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

•Zatrudnienie długoterminowe

•Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:

•Montaż i demontaż maszyn oraz systemów produkcyjnych

•Wiercenie, szlifowanie, spawanie

•Składanie modułów na podstawie list materiałowych oraz rysunków

•Składanie systemów hydraulicznych i pneumatycznych

•Znajomość i obsługa urządzeń pomiarowych

•Utrzymanie urządzeń w należytym stanie

•Inne – charakterystyczne dla stanowiska pracy

 Wymagania:

•Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

•Mile widziane doświadczenie z dziedziny budowy maszyn

•Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM,

znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

•Prawo jazdy, własny samochód – mile widziany

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

w języku niemieckim i polskim.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.