Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Monter maszyn ze stali nierdzewnej

Data publikacji:
25.8.2020
Miejsce Pracy:
Dania
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Monter

Zakres obowiązków:

Montaż maszyn ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego  ( chłodziarko zamrazalki )na całym świecie. Czytanie rysunków technicznych w 3D na komputerze. Testestowanie zmontowanych wszystkich maszyn.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy:

  • duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii -  zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
  • organizację kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
  • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
  • wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
  • pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą liczba godzin pracy,
  • nadgodziny dodatkowo płatne,
  • rozpoczęcia pracy od 27.07

Oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 3 lata,
  • dobrej znajomości j. angielskiego,

Wymagane dokumenty:

•CV,
•Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.

Aplikacje:

Zapraszamy do samodzielnego zarejestrowania się jako kandydat BlueCollar, klikając poniższy link:

lub do przesyłania CV w języku polskim i lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego

M-st./08.20/Aalborgna adres e-mail infopoland@bluecollar.dk