Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Monter Mechanik, Niemcy

Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

MK & LK pilnie poszukuje do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Monter Mechanik

Data publikacji:
14.9.2018
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Inżynieria / Technika / Serwis

MONTER MECHANIK

Miejsce pracy: Niemcy

Język niemiecki nie jest wymagany!

Obowiązki:

- Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu

o dokumentację techniczną

- Wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń

- Obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich/elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny

- Uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta

- Serwisowanie maszyn i urządzeń

- Dbałość o ustalony porządek w warsztacie

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie (mechaniczne)

- Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka)

- Doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem

- Podstawowa znajomość rysunku technicznego

- Umiejętność pracy w zespole

- Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Sympatyczna atmosfera pracy

- Stabilne warunki zatrudnienia

- Umowa o pracę na pełny etat

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres office@mklk.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"