ABC Work

Monter okien i drzwi PCV - Holandia

  • Data publikacji:
  • 15-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Monter

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy
z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Holandia
Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 40 godzin tygodniowo 550-575 Euro po opodatkowaniu
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

• Wszystkie prace przy montażu okien i drzwi z PCV, takie jak ramy okienne/drzwiowe itp.

Wymagania:

• Język obcy na poziomie komunikatywnym
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku min. 4 lata
• Prawo jazdy i własny samochód!!
• Odpowiedzialność i dokładność
• Narzędzia ręczne