ABC Work

Monter okien i drzwi PVC – Holandia (475€ netto/ 40h.)

  • Data publikacji:
  • 23-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Monter

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter okien i drzwi PVC.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Monter okien i drzwi PVC

Miejsce pracy:  lJmuiden, Holandia

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 475€ netto / 40h.
  • umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub 200€ dodatku do zakwaterowania
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

  • montaż okien i drzwi PVC.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku min. 5 lat
  • min. komunikatywna znajomość angielskiego
  • prawo jazdy i własne auto
  • odpowiedzialność, dokładność
  • motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"