WorkProfi

Monter/operator serwisu/ PRACA OD ZARAZ!

  • Data publikacji:
  • 09-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kąty Wrocławskie, Pietrzykowice, Sadków, Baranowice
  • Wynagrodzenie:
  • od 2800 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje operatorów/ monterów serwisu.

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Praca dla kobiet i mężczyzn.

PRACA OD ZARAZ!

Obowiązki:

- Diagnozowanie i naprawa sprzętu (drukarki),

Wymagania:

- Zdolności manualne

- Dobra organizacja pracy,

- Podstawa znajomość obsługi komputera,

Oferta:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Praca w systemie 2 zmianowym,

- Wynagrodzenie: od 2800 zł brutto miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres info@workprofi.eu w temacie wpisując Operator/monter serwisu Pietrzykowice lub o kontakt telefoniczny pod nr: +48 691 839 554.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".