Axialus
Monter płyt kartonowo - gipsowych! Praca bez języka!

Monter płyt kartonowo gipsowych! Praca bez języka!

  • Data publikacji:
  • 16-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Grenoble, Francja
  • Wynagrodzenie:
  • 14-15 euro brutto za godzinę
  • Stanowisko:
  • Monter

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

MONTER PŁYT KARTONOWO GIPSOWYCH

Aby aplikować zadzwoń pod numer tel. 60 55 51 30 6! Zadzwoń i dowiedz się szczegółów!

Stawka: 13,91 euro brutto za godzinę + powyżej 36-ej godziny płatne 25% więcej + powyżej 44-ej godziny płatne 50% więcej + Za pracę w dni świąteczne: 100 % Za pracę w godzinach nocnych: 25 % lub 100 % - ustalane przez Klienta + dodatek do kilometrówki
Umowa: POLSKA umowa o pracę
Zakwaterowanie: DARMOWE

Obowiązki:
Montaż płyt kartonowo-gipsowych - typu PLACOSTIL
Kłądzenie sufitów podwieszanych i stawianie ścianek działowych na budowie
Wymagania:
• Doświadczenie jako monter płyt – najlepiej Placostil
• Osoby wyjeżdzające własnym autem mają pierwszeństwo do wyjazdu!
• Gotowość do długoterminowej współpracy
• Język obcy – NIE JEST wymagany

Oferujemy:
- pomoc polskiego koordynatora
- zorganizowane płatne zakwaterowanie
- długotrwałą współpracę
- polską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- Dodatek za dojazdy do pracy na terenie Belgii - kilometrówka
- Dodatek za zabieranie pasażera
- Trzynastą pensję
- Płatny urlop wypoczynkowy
- Zwrot kosztów badań lekarskich
- Zwrot kosztów odzieży roboczej
- Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu
- Program „Polecaj pracę” – za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 1 miesiąc otrzymasz 100€ brutto

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".