APV EU
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER PŁYT WARSTWOWYCH- HOLANDIA

  • Data publikacji:
  • 06-06-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Monter

APV.EU (KRAZ 24145) – Jesteśmy specjalistami w dziedzinie poszukiwania, rekrutacji i zatrudniania pracowników. Od kilkunastu lat łączymy zaufanych pracodawców i kompetentnych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku pracy.

Obowiązki:

• montaż płyt warstwowych, konstrukcji stalowych i blach płaskich
• wykonywanie i montaż obróbek blacharskich

Wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku montera konstrukcji stalowych/ płyt warstwowych
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego – warunek konieczny
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• prawo jazdy kat. B
• certyfikat VCA

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
• wynagrodzenie 12-15 eur netto/h. - umowa o pracę lub 20-25 eur netto/h - B2B
• możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu
• wynagrodzenia do 10 dnia każdego miesiąca
• zorganizowane i opłacone mieszkanie
• narzędzia do pracy oraz odzież ochronną
• bezpłatny transport początek/koniec kontraktu i auto do dyspozycji na miejscu
• zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu
• dodatkowe 100 euro za polecenie nowego pracownika (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.