Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osob na stanowisko:

Monter praca w Niemczech Demontaz konstrukcji metalowych

  • Data publikacji:
  • 09-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Neuss
  • Wynagrodzenie:
  • 10000
  • Stanowisko:
  • Monter

Jesteśmy rozwijającą się, młodą i dynamiczną firmą z bogatym doświadczeniem w demontażu i marketingu surowców z licznymi klientami w kraju i za granicą.

Nasze obszary działalności obejmują częściowy lub całkowity demontaż zakładów produkcyjnych, a także demontaż zakładów przemysłowych i maszyn – nawet przy ciągłej pracy.

Firma SN Demontage GmbH poszukuje pracownika na stanowisko Monter w Niemczech w miejscowosci Neuss 41460

Obowiązki:

kompletny demontaż hal produkcyjnych miedzy innymi:

  • ogrzewania
  • klimatyzacji
  • wentylacji
  • elektryki

Wymagania:

  • mile widziana znajomość  języków obcych (ale nie jest konieczne )
  • doświadczenie zawodowe
  • motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o prace zgodna z niemieckimi standardami
  • atrakcyjne zarobki
  • rezerwujemy pensjonaty
  • zapewniamy pomoc przy kompletowaniu dokumentów do Familienkasse (zasiłek rodzinny)
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • telefon służbowy
  • zakwaterowanie (odpłatne)
  • odzież

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0049 2131 176 1035