InEx UG
Monter rurociągów (Dörverden-Hülsen, Niemcy)

  • Data publikacji:
  • 08-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Dla naszego klienta na terenie Niemiec poszukujemy samodzielnych monterów rurociągów

 Pracodawca: InEx UG, ProMare GmbH

Planowany okres zatrudnienia: 6 do 12 miesięcy
Miejsce pracy: 27313  Dörverden-Hülsen (produkcja)

 Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie / dobra umiejętność spawania
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Certyfikaty spawalnicze nieobowiązkowe
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na wykonywanie pracy (zrozumienie poleceń)
- Własny samochód

Zakres obowiązków ślusarza/samodzielnego montera rurociągów:

  • Umiejętność WIG 141 (zszywanie) certyfikat mile widziany ale nieobowiązkowy, może zostać uzyskany w firmie (w razie braku zastrzeżeń do pracy)
  • Umiejętności jako brygadzista w zakresie prac z blachą i rurami
  • Materiały/tworzywa to S235JR, S355, stal chromo niklowa
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Tworzenie części do montażu
  • Budowa zbiorników ciśnieniowych
  • Znajomość rysunku izometrycznego

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Wynagrodzenie w wysokości 16,00-17,00 € brutto/godz. + 20 € diety za każdy przepracowany dzień
- Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca (w wysokości do 20 Euro za każdy dzień)
- Ubranie robocze
- Brak banku godzin, tzw. Zeitkonta.

W razie zainteresowania ofertami, proszę o kontakt i przesłanie CV na adres agnieszka.wojcicka@in-ex.net / Tel.: +48 605 304 469