Poszukujesz pracy!.Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

Monter rusztowan

Data publikacji:
12.2.2021
Miejsce Pracy:
Niemcy
Wynagrodzenie:
1800-2200 euro brutto
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Monter

  • POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży budowlanej .Obecnie oferujemy pracę dla pracowników budowlanych na stanowisko MONTER RUSZTOWAN
  • Posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie?. Nie czekaj i zgłoś już dzisiaj swoją kandydaturę

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808

MIEJSCE PRACY

  • Budowy na terenie całych Niemiec

ROZPOCZęCIE PRACY

  • 15.03.2021
  • 22.03.2021

Oczekiwania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • ·Dobra kondycja fizyczna
  • ·Mile widziane prawo jazdy
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zadania

  • Montaż i demontaż rusztowań na budowach
  • Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
  • Załadunek i rozładunek rusztowań na budowie

PRACODAWCA OFERUJE

  • niemiecka umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wynagrodzenie dla osoby prowadzącej grupę 15,40 brutto plus 12 euro dzienna dieta za każdy przepracowany 8 godz dzień
  • 12,55 brutto plus 24 euro netto dzienna dieta ta każdy przepracowany 8 godz dzień
  • koszt pierwszego wyjazdu do naszej firmy pokrywa pracodawca
  • darmowe zakwaterowanie
  • płatny urlop-24 dni na rok
  • możliwość cotygodniowych zaliczek
  • pełne ubezpieczenie rentowo zdrowotne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

  • 0048 533622600
  • 0048 533644600

Lub kontakt e-mail

  • powerjobconsulting@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń