Asia M.A.S.

Monter rusztowań, ekipa monterów, podwykonawcy, brygady

  • Data publikacji:
  • 01-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Krajnik, Dolna Odra, Szczecin, Police, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg, Gdańsk, Pomorskie
  • Stanowisko:
  • Monter

Firma Mari Access Solution z 25-letnim doświadczeniem w branży monterskiej (rusztowań oraz izolacji) zatrudni ekipę podwykonawców do współpracy przy montażu i demontażu rusztowań.

Nasza oferta pracy skierowania jest do brygad monterów rusztowań oraz ekip podwykonawczych.

Zlecenia dostępne w okolicach Szczecina.

Obowiązki:
- montaż i demontaż rusztowań.

Wymagania:
- polskie uprawnienia monterskie,
- doświadczenie na stanowisku monter rusztowań,
- zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:
- rozliczenie godzinowe,
- pracę w województwie zachodniopomorskim.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 600 059 690

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń