Gi Group
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Monter rusztowań

Monter rusztowań - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 15-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.

Interesuje Cię praca za granicą na stanowisku montera rusztowań? Posiadasz doświadczenie, chcesz pracować w wielu krajach Unii Europejskiej i zarabiać kilkukrotnie więcej?

Zarobki w EURO, międzynarodowe projekty, darmowe zakwaterowanie oraz dojazdy.

Praca w Niemczech / Belgii / Holandii / Francji

Wynagrodzenie od 2400 euro na rękę. Bez potrąceń za nocleg czy transport. Pracodawca pokrywa wszystkie koszty za Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż różnego typu rusztowań zgodnie z wytycznymi
  • praca w kilkuosobowej brygadzie

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku montera rusztowań
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie poleceń przełożonego.
  • gotowości i chęci do pracy za granicą
  • uczciwości i rzetelności
  • sprawności fizycznej oraz manualnej
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia monterska

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony po 3miesięcznym okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • darmowy transport oraz noclegi w pokojach 1 lub 2 osobowych.
  • niezbędny sprzęt, ubrania robocze oraz obuwie
  • dodatek za nadgodziny/dodatek nocny/dodatek świąteczny
  • system jednozmianowy 7-16 / 8-17

Rozwijaj się z nami! Czekamy na kontakt!

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 2010.